11 Ekim 2013

Hepsiburada.com Sıfır Ürün Arızalı Çıktı ama Değişim Yapılmıyor!

Hepsiburada.com'dan 4 adet Artes marka tablet aldım. 1000 TL üstü olduğu için de 100 TL maxipuan kazandım. Ama ürünlerden biri bozuk açılmıyor. Hepsiburada.com'u aradığımda, değişim yapamayız teknik servise göndeririz diyor. Bende 0 olan ürünün tamir edilmesini istemiyorum.


Para iadesi yapalım o ürün için diyorlar ama bu sefer de 1000 TL altı alışveriş olduğu için puanım yatmayacak. (hizli al aynı durumdaki telefon değişimi için çek tanımlamıştı ve kazandığım World puan da boşa gitmemişti. )0 ürün alıp da sıkıntı yaşadığım bu 3. ürün oldu, bu siteden.

Hüseyin 69 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Ekim 2013

    Sayın Hüseyin M, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön