29 Ocak 2014

Hepsiburada.com Sıfır Ürün Arızalı Çıktı!

Hepsiburada.com 5496**** numaralı siparişimdeki Lenovo marka laptop elime ulaştıktan sonra pc'yi açtım ve ekranda boydan boya 2 şerit halinde ölü piksel fark ettim. Hemen aradım ve durumu bildirdim. Bana ürün değişimi yapılacağı söyleniyor. Buraya kadar sorun yok ancak bugün tekrar arayıp ne kadar süre sonunda gelecek diyorum 20 iş günü içinde sonuçlanacak deniyor. Sıfır ürün arızalı çıkıyor ben neden 20 güne kadar bekleme ihtimaliyle karşı karşıya kalıyorum anlamış değilim. Umarım bu kadar uzun sürmez!

Sedat 90 Okunma

Cevaplar

  • Sedat30 Ocak 2014

    bana mail gönderdiler. ürün değişimi yapılmıyor yazıyor. ben zaten eğer ürün değişmezse arızalı ürünü yollayın bana geri dedim kendilerine. kesinlikle para iadesi yapmayın dedim. ürünün faturası elimde duruyor. ürünü arızalı olduğu için yolladım benim olan bir ürünü geri yollamadilar ver bana sormadan iade yaptılar. gün içinde 4 defa aradım kendilerini. lenovo müşteri hizmetleri ürün değişimi yapacağını söyledi. ben lenovo servisine verecektim ama şimdi elimde sadece fatura var. tüketici haklarına şikayet yaptım zaten bu isin peşini bırakmayacağım. her platformda duyuracağız!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın Sedat A, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GCM-717-65564 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön