26 Şubat 2013

Hepsiburada.com Servise Giden Ürünün Kablosu Geri Gelmedi!

18. 07. 2012 tarihinde Hepsiburada alışveriş sitesinden Dark Marka media player aldım ürünü 3 ay sorunsuz kullandım, ancak daha sonra tv ekranına görüntü ve ses gelmemeye başladı sorunu hepsiburada yetkililerine ilettim cihazı gönderdim cihaz Dark servisinden üründe hata yoktur notu ile bana geri geldi ikinci kez gönderdim 'HDMİ kablonuzu değiştirin, cihazınızda herhangi bir sorun yoktur' notu ile geri geldi.


Birincisi ben cihazdan HDMİ kablo ile değil sarı, kırmızı, beyaz renkli uçların bulunduğu çıkışlardan görüntü alıyorum İkincisi cihazı gönderirken kutunun tüm içeriğini göndermiştim HDMİ kabloda içindeydi ancak bana geri gelmedi. Sorunun çözümü için desteğinizi bekliyorum. Saygılarımla.

Hakan 71 Okunma

Cevaplar

  • Hakan27 Şubat 2013

    1655418 numaralı şikayetimde eksik anlaşılan bir durum var, cihazın hdmi kablosu geri gönderilmedi doğru bunun yanında ben cihazı sarı, kırmızı, beyaz uçların bulunduğu girişlerden izleyebiliyorum, (televizyonumda hdmi çıkışı yok. )ancak cihazdan şu anda televizyona görüntü ve ses GELMİYOR. Ürünün yenisi ile değiştirilmesini talep ediyorum. Saygılarımla.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sayın Hakan G, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön