23 Ocak 2015

Hepsiburada.com Servis Yönlendirme Sorunu!

07/12/2014 tarihinde aldığım Motorola marka Atrix model cep telefonumu 30.06.2014 ekranının üretim hatalı (ayıplı) olması nedeniyle yetkili servis olan Teleservice'e gönderdim. Cihazım 01.07.2014 tarihinde Teleservice Ankara'ya teslim edildi. Bugün telefonumun tarafıma tamir edilmeden gönderildiğini öğrendim. Kargom gelir gelmez kontrol edip bu sefer Hepsiburada.com aracılığı ile servise yollanması için sitenizden gönderi kodu almak istedim fakat 2 yıl dolduğundan (Standart garanti süresi) sistem buna izin vermedi. Garantide geçen yaklaşık 6 aylık süreyi dikkate alınarak garanti süresine eklenerek tarafıma gönderi kodu sağlanmasını ve servise sizin aracılığınız ile cihazımı yollamak istiyorum.

İlker 168 Okunma

Cevaplar

  • İlker'in Teşekkür Mesajı28 Ocak 2015

    Telefonla aradığım müşteri hizmetlerinden direk olarak çözüm alabilmeyi dilerdim ancak şikayetvar üzerinden yaptığım şikayet üzerine en kısa yoldan çözüm ve ücret iademi tarafıma yapılması sağlandı. Teşekkürler.

  • İlker28 Ocak 2015

    Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde direk olarak çözüm üretilebilmiş olamasını ve şikayetvar üzerinden şikayet oluşturma gereği duymamayı tercih ederdim.Buna rağmen tarafımla iletişime geçen ebru hanım a ilgisi ve alakası nedeniyle teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Ocak 2015

    Sayın İlker Akın Ö. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde CWU-594-90937 no'lu kayıt açılmıştır. Bu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön