27 Nisan 2016

Hepsiburada.com Sayfada Belirtilen Ürün Gelmedi!

30.03.2016 tarihinde Hepsiburada.com'dan telefonum için şarj aleti aldım. Ürünün sayfasında "hızlı şarj özelliği" olduğu yazıyordu. Ürün E** adında bir satıcıdan geldi. Heme deneme şansım olmadı, 15 gün sonra denediğimde ise hızlı şarj özelliğinin olmadığını gördüm. Ürünle birlikte fatura da gelmemişti, Hepsiburada'ya başvurumdan bir hafta sonra faturayı gönderdi.


Şimdi ürünü gönderen E** firmasına ne mail ile ne de telefon üzerinden ulaşamıyorum. Hepsiburada'dan yıllardır alışveriş yapıyorum, ama bundan sonra bir şey almayı düşünmüyorum, kendi sayfasında reklamını yaptığı ürünün aynısı gelmedi maalesef. Burada sorumluluk E** kadar bu ürünü satan ve beni yanıltan Hepsiburada'dadır.

Yalçın 35 Okunma

Cevaplar

  • Yalçın02 Mayıs 2016

    Hepsiburada ürünü satan firmanın asla ulaşılamayan numarasını verdi ve aradan çekildi. Ben ise Hepsiburada.com sitesinde satılan ve söylediği özellikleri sağlamayan ürün elimde kaldım. Bundan sonra Hepsiburada benim için bitmiştir, kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  • Yalçın27 Nisan 2016

    Hepsiburada bugün cevap verdi ve 14 günlük süre dolduğu için iade işlemi yapamayacağını söyledi. Ben ürünün iadesini değil, ürünü bana Hepsiburada üzerinden satan EPA firmasının bana ulaşmasını istiyorum. Ama Hepsiburada kendi sayfasında satılan ürünün, sayfada belirtilen özellikleri karşılamaması konusunda hiçbir şey yapmıyor ve aradan çekiliyor. Ben de bana cevap bile vermeyen EPA ile karşı karşıya kalıyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Nisan 2016

    Sayın Yalçın Y. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KZD-895-79351 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön