25 Şubat 2013

Hepsiburada.com Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor!

Ürünü hepsiburadan altım ürün 30 iş günü içinde bozuk olduğunu tesbit edip ayıplı ürün diye iade değişim talebinde bulundum ve hepsiburadaya yolladım. Hepsiburada dan ürün geldiğinde içinde iki farklı servis kağıtının bulunduğu ve birinde üründe herhengi bir sorun olmadığı yazılım güncellemesi yapıldığı yazıyordu.

Diğerinde ise hatanın servis destekli olmadığı istenildiği taktirde servisle bağlandiya geçilip arızanın ücret karşılığı giterilebileceği yazıyordu. Ürünü altım ve aynı hatayı tekrar tekrar yaptığını gördüm hepsi buradaya tekrar ürününn hatalı olduğunu yazdığım da 30 iş gününü aştığını ürünün ithalatçı firmaya ait olduğunu söylemekte ve üretici firmaya adresi ve telefondan ulaşamadım.

Nurullah 51 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın Nurullah B, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön