21 Mart 2016

Hepsiburada.com Satın Aldığım 3 Halıdan Biri Gönderilmedi

Hepsiburada.com' dan aldığım 21.02.2016 tarihinde sipariş vermiş olduğum 3 tane halının biri gönderilmedi. Müşteri hizmetlerine mesaj gönderdiğimde bana "İlgili firma ile iletişim halindeyiz, bize kesin bir bilgi verdikleri takdirde döneceğiz. " denildi ancak siparişi verdiğimden bir ay geçti hala tedarikçi şirket Hepsiburada.com 'a kesin bilgiyi vermemiş. İlk mesaj attığımda "teslim aldığınızı görmekteyiz" mesajı gönderilmişti ancak kargo şirketi de diyor ki sadece tek ürün gönderildi ilk gönderide ki 2 halı içinden. Evsimo Firuze 5495-1.20 Halı 80x150 cm hala elime ulaşmadı.

Ferec 58 Okunma

Cevaplar

  • Ferec26 Mart 2016

    Sizin bana " Değerli Müşterimiz, sipariş numarasına ait eksik ürün için tedarikçi firma ile irtibat halinde olduğumuzu belirtiriz. Kısa bir süre içinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla. " mesajını gönderdiğinizden yaklaşık bir hafta geçti ancak hala bir gelişme yok. Tedarikçi firma bir yanıt vermiyor mu? 35 gün geçti hala halımı bekliyorum, lütfen tedarikçi firma ile eksik ürünü görüşün artık.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Mart 2016

    Sayın Ferec H. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JET-999-57848 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön