30 Mart 2015

Hepsiburada.com Santraldeki Beyefendi Sürekli Tersliyor!

Bir şirket olarak Hepsiburada.com ile görüşmek istediğimizi beyan etmeye çalışıyoruz. Fakat santralde bir beyefendi var. Sürekli tersliyor ve yetkilinin görüşmek istemediğini ve orada olmadığını gibi türlü bahanelerle kapattırıyor telefonumuzu. Bu piyasanın serbest olduğunu ve herkesle her şeyin görüşülebileceği bir sektör olduğunu düşünüyoruz. Ki ben inanmıyorum yetkililerin bu şekilde söylediğini.


Söylemiş olsalar bile bize söylenme tarzları bu olmamalı. Hepsiburada.com gibi bir kuruluşun santralinde böyle bu adam tarzında birinin açması şahsen benim müşteri olmamı da engelliyor. Sadece yetkililerin haberi olsun istedim.

Necla 301 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi30 Mart 2015

    Sayın Necla Güneş Ö. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında mail hesabınız üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili mail üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön