29 Nisan 2013

Hepsiburada.com Samsung Galaxy S4 Kampanyası Mağduru!

21 Nisan'da Hepsiburada.com'dan onsipariş ettiğim Samsung Galaxy S4 diğer sitelerde yollanmaya başlanmışken hepsiburada hala kendi kargo deposunda tutuyor. Sorun yok 1 gün daha beklenir o sıkıntı değil ama kendi sayfalarında büyük harflerle belirttikleri Samsung Hediye Kampanyası'ndan sayelerinde faydalanamayacağım çünkü ürün elime 30 Nisan'da ulaşacak, son gün 29 Nisan'dı.


Olayın ön sipariş mantığından çıkmasını çoktan geçtim, diğer herkesin faydalanabildiği hediye üründen sayelerinde biz faydalanamayacağız. Böyle olacaksa ya sayfalarına yazmasınlar ya da ürünü diğer şirketler gibi zamanında ulaştırsınlar. Değişmiştir dedim güvendim ama bir daha hepsiburada.com'dan hiçbir sipariş yapmayacağım.

Ece 173 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın Ece R, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön