01 Mart 2016

Hepsiburada.com Parex Döner Başlıklı Paspas Tornado!

936585** sipariş no.lu alışverişimde Parex Tornado döner başlıklı paspas bulunuyordu. 24.02.2016 tarihinde sipariş elime ulaştı. Paspası kurdum, başlık kısmı yatay durmuyordu, elimle yatay konuma gelmesini sağlamaya çalışayım derken çıt diye kırıldı. Hepsiburada.com müşteri hizmetlerini aradım durumu iletim. Bana iade kodu vererek ürünü yollamamı söylediler.


Ürünü iade ettim verilen iade koduyla. Bugün gönderdiğim ürünü tekrar tarafıma yollamışlar, iadeniz reddedildi diye. Ben Hepsiburada.com'a güvenerek alışveriş yaptım ama güvenimi yıktılar. Satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti bu olmamalıydı.


Hepsiburada.com tam olarak işlev görmeyen ürünü yolladı, kurmaya çalışırken de kırıldı, ürününü sahiplenmedi. Alışveriş yaparken bir daha düşünün, satışı yapılan ürünlerde herhangi olumsuz bir durum oluşursa ürün elinizde kalabilir.

Fatih 105 Okunma

Cevaplar

  • Fatih08 Mart 2016

    Firma iadeyi kabul etti. Şikayet var.com a teşekkür ederim. İyi çalışmalar

  • Fatih01 Mart 2016

    Verdiğiniz cevap aşağıdadır. Yukarıdaki yazdığım şikayet ile ilgili değildir. tyo-552-12412 kayıt No.lu talebim yukarıda açıkladığım Parex marka kırılan ürün ile ilgilidir. Cevap: Sayın Müşterimiz, sistemsel bir problem sebebiyle hatalı gösterdiğimiz Doctor Bebe 12’li Islak Mendil Hassas Ciltler ile ilgili sipariş iptal edilmiştir. Yaşanan durum için özür dileriz. Mağduriyetiniz sebebiyle hesabınıza 20 TL hediye çeki tanımlaması yaptık. Bu hediye çekini 30 gün süreyle tüm altın ürünleri, TL kartı ve TL yükleme hariç, satıcısı Hepsiburada.com olan ürünlerde kullanabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla

  • Hepsiburada.com Temsilcisi01 Mart 2016

    Sayın Fatih Ö. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TYO-552-12412 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön