14 Şubat 2013

Hepsiburada.com Paramın Üzerine Yattılar!

18 Kasım 2012 tarihinde bir ürün aldım. 08 Aralık 2012 tarihinde ürünün bana ulaşmadığı ile ilgili olarak UPS kargo ve hepsiburada'yı aradım. UPS beni evde bulamadığı için ürünü satıcıya geri götürdüğünü söyledi; ancak evime hiçbir şekilde uğramadılar.

Aynı gün hepsiburada'dan bana hiç ulaşmayan ürün için para iadesi istedim. Para iadesi yapılması için toplamda yaklaşık 15 kere çağrı açtım ve telefonla aradım. Her seferinde bana "İade bilgileriniz tedarikçi firmadan beklenilmektedir. Bilgi alındığı takdirde iade işlemleriniz başlatılacaktır." denildi; ancak hiçbir şekilde para iadem yapılmadı.

Bugün itibariyle 67 gün geçti; ancak para iadem halen daha yapılmadı. Kimseye ulaşamıyorum.

İhsan 73 Okunma

Cevaplar

 • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Mart 2013

  Sayın İhsan T, Sorununuz 02.03.2013 tarihinde çözüme ulaştırılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • İhsan26 Şubat 2013

  Firma, burada yazılan cevap dışında hiçbir şey yapmadı.

 • İhsan14 Şubat 2013

  Ek olarak; Eminimki eğer böyle saçma davranışlarınız sonunda size, el hile ile koyduğunuz paranın %15'i kadar (Örnek durumda 30 TL yapar.) ceza verilmiş olsa; böyle haksız kazanç sağlamaya yönelik davranışları bir daha sergilemezsiniz. Ortada ciddi bir kazanç var. Binlerce kişinin parasına bu şekilde el koyup, bu toplanan paralardan ciddi kazançlar sağlanabilir. Unutmadan; bir de utanmadan, para iadesi istedikten bir ay sonra evime, bana ulaşmayan ürüne ait fatura gönderdiniz. Hakaret eder gibi bir durum bu.

 • İhsan14 Şubat 2013

  Kusura bakmayın ama bu konuda size güvenmiyorum artık. Ben siparişimi verdim ve size paranızı ödedim. Ürün bana o veya bu şekilde hiç ulaşmadı. Olayın ne şekilde cereyan ettiğini size detaylı olarak anlattım. UPS Kargo takip numarasına kadar bildirdim. Paramı geri almak için de size başvurdum. Üzerinden bu kadar zaman geçmesine rağmen işlem yapılmamasında iyi niyet olamaz. Sürekli olarak aynı cevabı vermiş olmanız da, kurum olarak ne kadar balık hafızalı olduğunuzu gösteriyor. Kimse işlem yapılmayan 68 günü bana açıklayamaz. Saçma cevapların alemi yok. Lütfen haksız olarak el koyduğunuz 200 TL para iademi yapın.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Şubat 2013

  Sayın İhsan T, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön