23 Mayıs 2016

Hepsiburada.com Para İadesi Yapılmıyor

Sistemde yaşadığım sıkıntı nedeniyle aynı siparişi tekrardan verdim. Verdiğim siparişi kargo yola çıkmadan önce iptal ettim. Geri ödemesi yapılacak dendiği halde geri ödeme gerçekleşmedi. 7. güne kadar aynı sipariş numarası için 3 kez iade için bildirimde bulundum. Sorun gerekli departmana iletildiği halde çözümlenemedi. Geri dönüş yapılacak deniyor fakat geri dönüş sağlanamıyor. 2 adet ürün için vermiş olduğum siparişin toplam ücreti olan 39,83 TL para iademin tarafıma yapılmasını istiyorum.

Semih 31 Okunma

Cevaplar

  • Semih'in Teşekkür Mesajı17 Ekim 2016

    Teşekkürler

  • Semih27 Mayıs 2016

    Bizzat da kendi sitelerinden müşteri hizmetleri temsilciliği aracılığı ile de mesaj attım. Bir haftayı geçti fakat çözüm bulunamadı. Buradan da şikayet olarak yazdım. Buradan yazdıktan sonra 2 gün içerisinde çözüme kavuştu. Bu siteye teşekkür etmek istiyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Mayıs 2016

    Sayın Semih S. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BXS-285-37135 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön