12 Şubat 2013

Hepsiburada.com Para İadesi Dolar Üzerinden Yapılmalı!

Armada bilgisayardan tedarik edilen Dell marka notebook ta yaklaşık 1 buçuk yıl içerisinde aynı parça 3 defa değişmesine rağmen aynı sorunla tekrar karşılaştım ve Dell teknik servisten ürün değişimi onayı aldım. Ardından Armada bilgisayarla iletişime geçip para iadesi alacağımı ve hepsiburada.com sitesine kargoyla ürünü gönderdim. Para iadesinde enflasyon faizi yada dolar üzerinden satılan üründe dolar üzerinden iade yapılması gerekmektedir. Çünkü kendileri iade ettiklerinde dolar üzerinden para iadesi alacaklar.

İlyas 84 Okunma

Cevaplar

  • İlyas18 Şubat 2013

    Para iadesi kararı çıktı ama hala yapılmadı. Böyle umsamaz bir şirketten o kadar alışveriş yaptım ama hata etmişim kimseye önermiyorum kesinlikle burdan alışveriş yapmayın. Bişey aldığınız zaman bile düzg ilgilenmiyorlar vaadettikleri tarihte ürünü çıkartamıyorlar bide sorun yaşadığınız ürünlerle ilgili hepten ilgisiz umursamazlar ve kesinlikle yazdıklarınızı arayıp söylediklerinizi kaale almazlar. Söz konusu siparişle ilgili para iadesinin yapılmasını bekliyorum.

  • İlyas13 Şubat 2013

    sisteminizde para iadesiyle ilgili 24 saat içinde sonuçlanacaktır yazıyor ancak ürün iade kabul edildi denmesine rağmen hala işlem yapılmamıştır.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi12 Şubat 2013

    Sayın İlyas T. Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılara konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön