05 Ağustos 2013

Hepsiburada.com Para İademi Yapmıyor!

24 Nisanda verdim sipariş. 6 mayısta teslim edilemedi ve paramı iade taleplerime başladım. Bugün 4 Ağustos. Tam 3 ay geçti. Sürekli mesaj gönderiyorum, arıyorum, inceliyoruz, iadeyi gerçekleştireceğiz diye mesajlar geliyor ve şikayetim kapandı yapılıyor.


Sonra ne iade var, ne bir mesaj, ne bir ödeme dekontu. Hiçbir şey. Buradan da şikayetlere cevap geliyor, otomatik, inceleyeceğiz vs ondan sonra Hepsiburada. com şirket profilinde 100% cevap veriyor gözüküyor. Cevap vermekte sorun yok, o kolay, çözüm var mı çözüm? Benim param nerede?


Not: Hepsiburada.com için ayrı bir şikayetim de var fakat bu farklı bir ürün için. Ben paramı istiyorum.

Ferhat 37 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat21 Ağustos 2013

    uzun zaman ve emek kaybederek de olsa paramı iade alabildiğim için, bu aksamaların daha çok çalışan kişilerden kaynaklandığını düşünyorum. sistemin kişilere bu tür insiyatif vermemesi, açık kapıların olmaması gerekiyor. diğer yandan, bu durum, sitenin tutturabildiğinin pes edip parasından vazgeçmesini hedeflediğini düşündürüyor. süreçte aldığım çok ilginç cevaplar oldu. örneğin iade giden ürünün zaten parasını sitenin almadığı iddia edildi, oysaki sistem böyle birşeye zaten müsade etmiyor. ama sonuçta ben bir yandan paramı almaya çalışırken de alışveriş yapmaya devam ettim bu siteden. sonuçta paramı alabildiğim için de kullanmaya devam ederim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Ağustos 2013

    Sayın Ferhat Arda K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön