14 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Para İademi Yapmıyor!

05/05/2013de 268.45 TL lik Sipariş numarası 68356296 sipariş verdim. 53 TL'likte günlü olarak verilen bonus puan kullandım. Ancak siparişimde değişiklik yapacağım için yarım saat içersin de eski siparişimi iptal ederek para iadesini istedim. Ve yeni siparişimi oluşturup tekrar kredi kartıyla aldım.

48 saat içerisinde kartıma iadenin gerçekleşeceğini söyleyen 0 850 2524000 numaralı telefona çıkan müşteri temsilcileri önce paramın 6 mayısta iade edildiğini söylediler. Bankayı aradım böyle bir geri ödememin olmadığını söyledi.

Tekrar aradım bu kez bugün ödenecek haber verilecek dendi. 53 TL'lik bonus puanın günü geçiyor birde bundan mağdur edeceklerini söyledim ancak 8 gündür bugün yarın oyalıyorlar.

İsa 33 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sayın İsa A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • İsa15 Mayıs 2013

    Bugün ayın 15 i ve hala aynı standart cevaplar mailime geliyor ve ben hergün aramaya devam ediyorum. Aynı standart cevaplar ama sonuç hala yok. Tüketici mahkemesine dava açıp savcılığa suç duyurusunda bulunacağım son çare bu.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın İsa A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve kısa süre içerisinde sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön