13 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Para İademi Yapmıyor!

Hepsiburada.com'un müşterilerine karşı ilgisiz olduğunu önceki şikayetimde dile getirmiştim. 1786793 nolu şikayetime cevap verildi yalnız konu ile alakalı hiçbir işlem yapılmamıştır. Müşteri hizmetleri ile görüşmelerimden de herhangi bir çözüm elde edemedim.
Burada verilen şikayetlere bile ilgiyi sadece cevap olarak gösteriyorlar. Konu cevaplanınca sorun çözülmüyor.

Şikayetimden dolayı verdikleri cevapta bile konuya vakıf değiller. İade için gönderdiğim ürünü benden geri istiyorlar.Ürün kendilerinde.Arızalı ürünü gönderin gerekli işlem yapılacaktır diyorlar. Benim arızalı bir ürünüm yok ben para iadesi bekliyorum. Neredeyse iki ay oldu 2 taksidini bankaya ödedim. Çözüm bekliyorum!

Yusuf 47 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf15 Mayıs 2013

    uzun uğraşlardan sonra ürün iadesini kabul ettiler ve hesabıma ürün bedeli miktarı kadar çek tanımlandı. sorunum çözüldü, şikayetvar.com a teşekkür ediyorum.

  • Yusuf15 Mayıs 2013

    sorunuma hala çözüm üretilmemiştir. ikinci kez iade için gönderdiğim ürün kapıma geldiğinde teslim almadan geri göndermiştim.5 gün süre ile kargo şubesinde bekleyen ürün şikayetlerim ve görüşmelerim üzerine zorda olsa hepsiburada tarafından geri çekilmiştir. dün öğlen saatleri itibari ile ürün hepsiburada personeli tarafından teslim alındı. bugün yaptığım görüşmede ise iade formu doldurup gönderdiğim ürünün işlemlerinin devam ettiğini ve servise gönderildiğini belirtiyorlar.ben ürün için iade formu doldurmadım kendi kendilerine sistemde işlem yapıyorlar ve ben yapmışım gibi algılanıyor. iki kez iade için gönderip kapıma geri gelen ürünü, ortalama 20 şer günden iki kez servise gönderdiler bekledim. tekrar bu süreci beklemem gerekmediğini defalarca belirtmeme rağmen çağrı merkezinden olumlu cevap alamadım.tekrar şikayetimle ilgili kayıt oluşturuldu. çağrı merkezinden oluşturulan kayıtlardan hiçbir geri dönüş almadım bu kayıttanda hiçbir geri dönüş almayacağıma eminim.ürün servise gider ve tekrar tarafıma kargolanırsada asla şaşırmam.hepsiburada bunu benimsemiş , ürünü tekrar tekrar kapıya gönderip bıktırarak ürün iade almamak için elinden geleni yapıyor. ürünü iade etmek için iki aydan fazladır uğraşıyorum ve hala iade edemedim.iade için kabul ettirsemde bu zihniyetli ilgisiz bir firmadan para iademi kaç ayda alabilirim onu bilmiyorum.12 ay taksitle aldığım ürünün taksitleri bitmeden paramı iade ederlerse hepsiburada.com gibi ilgisiz bir firma için çok bile diyorum artık. bugüne kadar türlü sebeplerle bir çok sıkıntı yaşadım yinede bu ilgisiz firmadan alışverişime devam ettim.bu yaşadığım ve yaşamaya devam ettiğim iade sürecinden sonra firma ile alışverişimi kesmeye karar verdim. şikayetimi okuyanlara yaşadıklarım nazarında bir mesaj vermek istiyorum. "yoğurdu üfleyerek yemek için, sütten ağzınızın yanmasını beklemeyin."

  • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Yusuf Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön