20 Ekim 2014

Hepsiburada.com Onarımı Yapılmadan Gönderilen Ürün!

Çok değerli ''hepsiburada.com'' firmasından aldığım Philips gogear action SA4ACT04KN/97B fullsound kulaklı mp3 çalar-siyah ürününü şahsım tamir edilebilmesi için 2 defa satın aldığım firmaya gönderdiğim halde onarımı yapılmadan tarafıma ulaştırıldı.


Aradan 20 günü aşan bir süre zarfında. Ayrıca ürün deforme olmuş bir şekilde elime geçmiştir. Ben göndermekten bıkmadığım gibi firmada sanki benimle tezat düşercesine onarım yapmadan tarafıma ürünü tekrar geri göndermiştir. Firmayla hiçbir şekilde anlaşmaya varmamakla birlikte artık vermiş olduğum ücretin tarafıma geri iadesinin edilmesini istiyorum.

Eren 203 Okunma

Cevaplar

 • Eren19 Aralık 2014

  Ürünü gönderdiğim 17 gün oldu bana ürünün teknik serviste olduğunu bize ulaştığında ürünü iade alacaklarını söyleyen firma yetkililerinin sözleri tarih kitaplarındaki yerini aldı. Dile kolay 17 günde nasıl bu cihaz gelmiyor. Mübarek keyfi isteyince gelen cihaz her ne sebep varsa gelemiyor. 4 aydır burada bekletiliyorum ayıptır ayıp insan biraz utanır. Böyle bir şeyi ilk defa gördüm hem para ver hem paranla rezil ol. Yok böyle bir dünya işinizi düzgün yapın efendiler.

 • Eren19 Aralık 2014

  Bu gün arızalı cihazın çözümü için firma çalışanlarından bir bayanla görüştüm çözüm için teknik serviste bulunan arkadaşlara bilgi verildiğini en kısa sürede problemin çözüleceğini söyledi daha önceki arkadaşlar gibi. Cihazımı onarımı için gönderdiğimde cihazın sol kulak bölümü açılmış önceki görünümünden değişiklik vardır. Gönderdiğim ürün deforme olmuştur. Fotoğrafta görebilirsiniz, o da yetmemiş bir de onarılmıştır belgesiyle gönderilmiştir. Onarılan ürün böylemi oluyor şimdi soruyorum. Ürünün alım faturası da bendedir geri iade etmek istiyorum bu tutumlarından dolayı ürünü firmaya. Kullanmak istemiyorum artık bu ürünü.

 • Eren19 Aralık 2014

  Dana önce de onarım için gönderdiğim ürün tekrar onarılmadan gönderildi, zaten ürünün garanti süresinin bitimine az kaldığı için firma böyle oyalamaya yapıyorlar anladığım kadarıyla. Para iadesine de yanaşmıyorlar. Ben artık uğraşmaktan bıktım cihazı kaçıncıya gönderiyorum. Sistemde ilgileniyorlar aldık, elimizde, bakıyoruz, inceliyoruz kağıt üstünde ama sonuç yine aynı yapmıyorsunuz, bakmıyorsunuz, arızalı ürünü kullandırıyor, üstelik parasını da iade etmiyorsunuz efendiler.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Ekim 2014

  Sayın Eren E. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan DUJ-219-72761 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön