09 Ekim 2015

Hepsiburada.com Ön Yüz Etiketi Kabarmış Kirli Ürün Gönderdi

Hepsiburada.com ön yüz etiketi kabarmış fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere yeni olduğu şüpheli kirli bir ürün gönderdi ayrıca satın aldığım ürün için aynı gün kargo denmesine rağmen geç kargolandı ve yine Aras Kargo tarafından geç teslim edildi. İade süreçleri sıkıntılı olduğu ve bu tip olayları tekrarlamamaları için buraya yazmayı uygun gördüm.

Aytekin 45 Okunma

Cevaplar

  • Aytekin10 Kasım 2015

    10 TL'değerinde hediye çeki verip şikayeti çözmeye çalışan bir mantıktan sorunu çözmesini beklemek biraz hayalcilik olur. Ürünün resmi ortada bunun üzerine söylenecek fazla bir şey olduğunu sanmıyorum!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Ekim 2015

    Sayın Aytekşn U.. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PHU-483-23843 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön