20 Mayıs 2014

Hepsiburada.com Olumsuz Yorumları Yayınlamıyor

Hepsiburada.com ürünler hakkındaki olumsuz yorumları yayınlamayarak tüketicileri yanıltıyor. Bu yüzden lütfen bu siteden alışveriş yapmayın. En kalitesiz ürün hakkında bile kesinlikle olumsuz bir yorum bulamazsınız. Çünkü firma sadece tüketicileri yanıltarak ürün satma peşinde. 1 ay önce bir tıraş makinesi aldım.


Braun ct4s kesinlikle ve kesinlikle çok zor kesiyor. Normal permatiği arattı. Üstelik 399 'dan 200 'e düştü gibi göstererekte beni yanılttı bu site. Çok kullanışsız bi ürün çıktı traş bile olamıyorum. İade etmek istedim onada yanaşmadılar. Bu kadar sorumsuz bir firma görmedim ben.

Hüseyin 553 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin05 Haziran 2014

    hepsiburada.com'dan alışveriş yapmayın.

  • Hüseyin20 Mayıs 2014

    hepsiburada.com yorumlarına dikkat ederseniz. Yorumlara hayır diyenler hep daha fazla...

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Sayın Hüseyin Ö, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JOM-344-95274 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön