08 Kasım 2013

Hepsiburada.com Olumsuz Yorumlar Yayınlanmıyor!

Hepsiburada.com' dan almış olduğum Hi-level marka tablet bilgisayar teslim aldıktan 1 gün sonra arızalandı, tabi geri gönderdim bunu ürün yorumunda belirttim fakat yapmış olduğum yorumda hiç bir argo hakaret vb kullanmama rağmen site yayınlamadı. Yani ürün hakkındaki bu tür sorunları saklıyor. Ayrıca onarım bilgilendirme raporu 1 iş günü sonra gönderilmesi gerekirken tarafıma 8 iş günü sonra iletildi.

Durmuş 70 Okunma

Cevaplar

 • Durmuş14 Aralık 2013

  20 gün civarı tamirden gelen hi-level 10,1 tablet bilgisayar tamirden geldikten 1 gün sonra tekrar arıza yaptı ayrıca tüketici hakları kanununa göre tamir süresi 10 iş gününü geçen tamirlerde tarafıma aynı özellikte başka ürün temin edilemesi gerekiyordu bırakın başka ürünü müşteri hizmetleri arıyorum ilgili kişilere iletilecek size dönülecek cevabı veriliyor ama ne arayan ne soran var ŞİDDETLE HEPSİBURADA DAN UZAK DURMANIZI tavsiye ediyorum.

 • Durmuş10 Kasım 2013

  olumsuz yorumları yayınlmayarak alıcıları yanıltmaktadır.

 • Durmuş10 Kasım 2013

  şikayetimden sonra mail adresime cvp geldi; hakaret, kıyaslama, argo vs. içeren yorumlar yayınlanmıyormuş ben yapmış olduğum yorumumda bunların hiçbirini yazmadım zaten. Anlayacağınız hepsiburada.com işine gelmeyen yorumları yayınlamayarak alıcıların ürün hakkındaki gerçek yorumlarını gizleyerek yanıltmaktadır.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi08 Kasım 2013

  Sayın Durmuş M, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön