26 Haziran 2013

Hepsiburada.com Olumsuz Yorum Ayıklaması!

Hepsiburada daha önce yazdığım şikayet üzerine maille olumsuz yorumları ayıklamadığını böyle birşeyin sözkonusu olmadığını yazmış. Bende heralde insafa geldiler diyerekten yorumlarımın yayınlanıp yayınlanmadığını kontrol ettim sonuç hepinizin tahmin ettiği üzere olumsuz yani burda şikayet çözülmüş gibi gösteriyorlar ama gerçekte hiçbirşey yapılmıyor.


Dolayısıyla bende bıkmadan bu durumu teşhir edip yazmaktan bıkmayacağım bakalım ne olacak.(şimdi bu şikayetten hemen sonra otomatik bir mesaj gönderecekler şikayet hallolmuş gibi gözükecek ama hiçbirşeyin değişeceğini zannetmiyorum)

Fesih 36 Okunma

Cevaplar

  • Fesih21 Temmuz 2013

    standart cevaplar değişen hiçbirşey yok

  • Hepsiburada.com Temsilcisi26 Haziran 2013

    Sayın Fesih T, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön