16 Mart 2013

Hepsiburada.com Olmayan Ürün Satıldı!

Sayın yetkili;
Bana olmayan Altis sd 5000 ürünü satıldı ve olmayan ürüne kargo numarası verilerek beni oyalayıp paramı kullandılar. Çağrı merkezi hiçbir bilgiye sahip değil ve hiçbir yetkisi yok. Bana 13.03.2013 tarihinde üretici ürünü kargoya verdi diye bir mesaj atıldı daha sonra 15.03.2013 tarihinde bana kargo takip numarası verildi, ancak kargo firması ile görüştüğümde bana ürünün teslim edilmediği bilgisi verildi ve tedarikçiyi ben arıyorum ve firma ellerinde ürün olmadığını ne zaman geleceği bilgisinin olmadığını belirtiyorlar. Hepsiburada hiçbir şekilde bilgi verilmiyor.

Deniz 52 Okunma

Cevaplar

 • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Mart 2013

  Sayın Deniz K, Sorununuz 19.03.2013 tarihinde çözüme ulaştırılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Deniz18 Mart 2013

  Bu kadar duyarsızlık olmaz, olayın üstünden 3 gün geçti hala ürünün nerede olduğu konunda hepsiburada.com bilgi veremiyor.

 • Deniz16 Mart 2013

  Bu mesaj tamamı ile otomatik gönderilmiştir. Hepsiburada.com' dan bana Özgün T*** bir e-mai atmıştır ancak kendisi ne sözleşmeyi okumuş nede kendi şirketinin bana göndermiş olduğu sms'lerden haberi yoktur. Bu nedenle bu iletişim halinde olacağız cümlesi gerçek değildir.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi16 Mart 2013

  Sayın Deniz K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön