07 Kasım 2014

Hepsiburada.com Müşteriye Karşı İlgisiz Davranış!

Aldığım ürünün teslim adresinin yanlış olduğunu sipariş onayı yaptığım anda fark ettim. Anında müşteri hizmetlerine adres değişikliği talebi açtım, defalarca aradığım halde ulaşamadım. Siparişten üç gün sonra ürünün kargoya verildiğine dair mail geldi ve hemen akabinde 'sayın müşterimiz, ürün kargoya verildiği için adres değişikliğini işleme alamıyoruz' diye no reply bir adresten mail geldi.

Yurtiçi Kargo'ya geldiği için orayla irtibata geçmek ayrı bir sorun zaten. Ürün kargoda bekliyor şu anda, ürünün fiyatı kadar yol ücreti verip almaya gitmem gerekiyor üstelik (120 TL). Kargo şirketinden karşıdan ödemeli bana yönlendirilmesini istediğimde ise gidip oradan imza atmamı istediler.

İlhan 210 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Kasım 2014

    Sayın İlhan Ç. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QBN-642-83885 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön