27 Kasım 2014

Hepsiburada.com Müşterilerini Yanıltıyor!

Gerçekten tam bir hikayelik alışveriş. Uzatmaya gerek yok. Önceki şikayetlerime bakarlarsa anlarlar. Eksik gönderdikleri ve en sonunda gelen kahve makinası için iade talebinde bulundum. Bana 6011339061 ürün gönderi kodu verdiler. Bende bu kodla ürünü geri yolladım. Bana verdikleri cevap Narenciye makinasını teslim aldık. Terbiyesizler!


1. Ben yanlış gönderdikleri 2. narenciye makinasını hiç teslim almadım, direkt kargodan iade ettim.
2. 26.11.2014 tarihinde elimdeki tutanakta kahve makinası yazmasına rağmen narenciye makinesi
teslim alınmıştır diye mesaj attılar.
3. 99.90 TL iade etmeleri gerekirken 18.96 TL iade ettiler.
4. Bunların nesine güvenilir ki?

Mustafa 797 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa27 Kasım 2014

    bana verdiğiniz cevap: Değerli Müşterimiz, Hesabınıza yapılan 18,96 TL lik ücret Kenwood Je280 Narenciye Sıkacağı ürününe ait iade işleminden kaynaklanmaktadır. Tarafımıza göndermiş olduğunuz Delonghi ICM15240.BK Filtre Kahve Makinesi ürünü henüz tarafımıza ulaşmadığı için iade işlemi yapılmamıştır. Ürünün iade işlemi sağlandığında ücret iadesi bilgisi paylaşılacaktır. Saygılarımızla. denmekte. Ben diyorum ki size narenciye sıkacağı iade etmedim. Kahve makinasını bugün teslim almışlar Cevap: Değerli Müşterimiz, Hesabınıza yapılan 18,96 TL lik ücret Kenwood Je280 Narenciye Sıkacağı ürününe ait iade işleminden kaynaklanmaktadır. Tarafımıza göndermiş olduğunuz Delonghi ICM15240.BK Filtre Kahve Makinesi ürünü henüz tarafımıza ulaşmadığı için iade işlemi yapılmamıştır. Ürünün iade işlemi sağlandığında ücret iadesi bilgisi paylaşılacaktır. Saygılarımızla.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Kasım 2014

    Sayın Mustafa G. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SJI-202-37477 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön