20 Temmuz 2013

Hepsiburada.com Müşterilerine Karşı çok İlgisiz Davranıyor!

Gs smart gs202 model cep telefonunu 22. 03. 2013 tarihinde Hepsiburada. com dan aldım. Bu firmayı tanımam ama Hepsiburada.com'a güvendim. Ekranın üst kısmında başından beri olan camın alt kısmına toz var ve bu toz giderek artarak rahatsız edici, ekranı üst kısmını göremeyecek dereceye ulaştı.


Bende haklı olarak bu arızalı telefon dedim ve iade istedim. Bu arada telefonsuz kaldım işlerim korkunç derece de aksadı. Ben ısrarla sordum iade alabileceksem göndereyim, servise göndermeyiniz. Servise ise ben götüreyim dedim. Onlarda ısrarla cihazı gönderin dediler. Sonunda cihazı gönderdim. Göndermez olsaydım, şimdi bana 20 iş günü bekle diyorlar. Ben bekleyeli 9 iş günü 12 gün oldu. 20 iş günü demek 1 ay, bu olmaz.

Tarkan 41 Okunma

Cevaplar

  • Tarkan25 Temmuz 2013

    Müşteri hizmetleri çok kötü.

  • Tarkan25 Temmuz 2013

    sorunum devam ediyor hala beklemedeyim firmanın ilgisizliği sorunu çözmedeki hızı çok kötü.hiç tatmin edici açıklamalar alamadım.Daha önce buraya başvurmadan öncede bekleyin diyorlardı şimdi de.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Temmuz 2013

    Sayın Tarkan B, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön