11 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Müşteri Hizmetlerinin Okuması Çok Zayıf!

Hepsiburada.com'a 4-5 defadır yanlış ürün göndermeleri sonucu zararım olan 20 tl'nin telafi edilmesini ya da satın aldığım ürünün gönderilmesini istiyorum, dedim. Kargo ücreti almayalım dediler. Dedim zaten şu an da sipariş versem kargo zaten ücretsiz. Bana aynı cevabı tekrar yolladılar. Kargo ücreti almayacaklarmış.


Gel de kızma bu mesaja cevap veren okuma becerisi zayıf personele. Bu da yetmemiş aynı konu ile ilgili yeni bir soru sormamı engellemiş.


Hepsiburada ile bu ikinci mücadelem. Her ikisinde de hata %100 onlarda. Ama iki defadır suçu inkar da etmiyorlar, telafi de etmiyorlar. Yani borcu ne inkar ediyorlar ne de ödüyorlar. Oh ne ala memleket.

Fatih 428 Okunma

Cevaplar

  • Fatih15 Mayıs 2013

    Sipariş ile ilgili problem çözüldü fakat hediye çekinde miktar problemi var.50+50 tl olması gerekirken 30 tl hediye çeki tanımlanmış.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Sayın Fatih A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön