23 Aralık 2013

Hepsiburada.com Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Yaklaşık 20 gün önce bir sipariş verdik. Gelen ürün kırık çıktı, kargo görevlisine tutanak tutturup geri gönderdik ve Hepsiburada.com'dan bildirim yaptık. Lakin 20 gündür hiç kimse arayıp sormadı ürünün son durumu hakkında bilgi vermedi. Ne para iadesi gerçekleşti ne de web site üzerinden yazdığımız mesajlara cevap alabiliyoruz.


Çağrı merkezini telefonla aradığımızda sonsuz döngüye giren bir bant kaydı ile karşılanıyoruz. Lütfen resmi ağızla bu mesaja cevap vererek firmanızın prensiplerinden geniş ürün yelpazesinden bahsederek süslü sözlerle konuyu saptırmayınız, bize sadece sonuç bildiriniz. Satın aldığımız ürün nerede, neden para ödendiği halde ürün göndermiyorsunuz? Sadece bilgi istiyoruz.

Recai 58 Okunma

Cevaplar

 • Recai25 Aralık 2013

  Kimseye hepsiburada.com adresinden alisveris yapmasini tavsiye etmiyorum.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Aralık 2013

  Sayın Recai A, Sorununuzun kısa süre içerisinde çözümü için gereken çaba gösterilmektedir. Çözümlendiğinde size e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi

 • Recai23 Aralık 2013

  Sayın hepsiburada.com temsilcisi; bu takibi güvercinlerle, posta beygirleri ile mi yapıyorsunuz? Ne bitmez bir takip imiş. Takip başlatın istemiyoruz bize sadece para ödediğimiz halde neden ürün gönderilmiyor bunu açıklayın istiyoruz. Ürün şu anda nerede, bu takibiniz niye bitmiyor?

 • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Aralık 2013

  Sayın Recai A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön