12 Şubat 2014

Hepsiburada.com LgLA660S Normal Kumanda Gönderilmedi!

24.01.2014 tarihinde aldığım LG marka TV'mim içinden normal kumanda çıkmadı, zaten ürün özelliklerinde de yoktu, fakat ben TV'yi sipariş geçmeden arkadaşımda aynı siteden LG TV almıştı, ve Hepsiburda.com u arayıp görüştüğünde normal kumandanızı temin edip göndereceklerini söylediler.


Bende TV elime ulaşır ulaşmaz Hepsiburada.com ile görüşüp normal kumandamın tv içerisinden çıkmadığını söyledim. Adıma bir kayıt açıldı ve temsilciniz kumandanın temin edilip adresime gönderileceğini söyledi, şu an 18 gün oldu defalarca aradım , yazmadığım mesaj kalmadı, Hepsiburada.com hiç bir şekilde ne arkadaşıma nede bana kumanda göndermedi, bizi mağdur etti.

Mutlu 139 Okunma

Cevaplar

 • Mutlu27 Şubat 2014

  Hepsi burada geçte olsa kumanda gönderdi fakat, yan sanayi orjinal değil,

 • Mutlu18 Şubat 2014

  6 gün oldu , hiç bir gelişme yok kimse aramadı ve mail atmadı ,ne olumlu nede olumsuz hiçbir dönüş yok

 • Mutlu15 Şubat 2014

  Satın aldığım ürün sonrasında, vermiş olduğunuz taahhütü, tarafıma karşı yerine getirmediğinizden,firmanızdan memnun kalmadım, ve herşeyin satıştan ibaret olduğu kanaati tarafımda oluştuğundan, hepsiburada.com dan artık alışveriş yapmama kararımı size değil buradaki okuyuculara bildirmek isterim.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi12 Şubat 2014

  Sayın Mutlu Ş Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DMO-495-25409 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön