01 Kasım 2016

Hepsiburada.com Lg G4 Kullanıcı Kaynaklı Olarak Aşırı Voltajdan Dolayı Şarj Soketinde Yanma!

Hepsiburada.com ve EVO Bilgi Teknolojilerinden şikayetçi oluyorum. Her cihazın hiçbir sorun olmadan çalıştığı prizde, LG G4 cihazım kendi kendine aşırı voltaj yüklüyor ve bedelini ben ödüyorum. Gece yatmadan önce şarja koyduğum telefon, tarafıma kullanıcı kaynaklı aşırı voltaj yüklemesi sonucu soket yanma sorunu oluştuğu söylendi.


Üstüne 70 TL onarım ücreti talep edildi, soket değişse bile burada bedelini neden ben ödüyorum? Gece telefonu şarja koyup uyudum ve sabahın erken saatlerinde, telefondan gelen cızırtılı bir ses duyup uyandım ve telefon o kadar sıcaktı ki hemen şarjdan telefonu çıkardım.


Cihaz o kadar ısınmıştı ki baktığımda soket kısmı yanmış ve erimişti. Ben uyurken o cızırtıyı duymasam ve telefon ısınıp kulağımın dibinde patlasa, burada suçlu veya sorunun kaynağı ben oluyorum. Ürünümün yeniden bu sorunu oluşturacağı korkum var ve ürünümün değiştirilmesini istiyorum.

Barış 127 Okunma

Cevaplar

  • Barış05 Kasım 2016

    Hepsiburada.com ' un ürünü sattıktan sonra müşteriyle işi tamamen sona ermiş gibi takındığı tavrı kınıyorum. Ürünümün 20 iş gününün son 4 gününe kalana kadar hiçbir şey yapılmadan bekletip. Sonra 48 saat içinde 70 TL onarım ücreti ödemezseniz cihaz onarılmadan geri gönderilecektir saçmalığını yaşadım. Ben parasında pulunda değilim olayın ama gece şarja koyduğum telefona nasıl olur da yüksek voltaj yüklemeyi beceririm onu bana siz izah edemediniz, biz servis değiliz servise yazın dediniz. Servise mail de attım aradım da ancak bana kimse bir cevap vermedi ve şimdi ürün onarılmadan geri geliyor. Ve 1 20 iş günü daha telefondan uzak kalacağım. İlk olarak şunu demek istiyorum; müşteri hizmetlerinizde çalışanlara müşteriyle nasıl konuşulur önce onu öğretin. Sonra sizden cihaz alınca her şeyden elini ayağını çekip ' bana ne kardeşim servise parayı yatır, servise git, bu bizim işimiz değil ' tutumunu görmekte midemi bulandırdı. Ben suçlu olmadığım kullanıcı kaynaklı olduğuna inanmadığım durum ile ilgili hakkımı aramaktan vazgeçmedim. Ücreti yatıracağımı ve sorunun çözülüp gelmesini istediğimde de ürün artık kargoda gelince bir daha yolla dediniz. Servisiniz ve sizin bana yaklaşımınız gerçekten çok kötü. Bana servisin raporunu göndermenizi istedim o talebim de reddedildi. Şimdi nasıl cevap vereceksiniz merakla bekliyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sayın Barış Can T. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FEV-543-86889 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön