20 Şubat 2013

Hepsiburada.com Kusurlu Ürünü İade Veya Değişim Yapmıyor!

Hepsiburada.com'dan satın aldığım NewBallance ayakkabının kullanımdan birkaç gün sonra dikişinin sökük olduğunun farkına varılmış ve iade değişim işleminden gönderim kodu alınarak birsüre sonra ayakkabı hepsiburada.com'a geri gönderilmiştir.

Fakat gönderim ile ilgilenen arkadaş kullanılmış ürün diyerek ürünü aynı şekil geri göndermiştir. Hepsiburada.com'un İade değişim koşullarında Kullanılmış ürün değişim yapılmaz diye herhangi bir şartı yoktur. Üründe Herhangi bir tamir yapılmamıştır.

Bu Konuda Ürünle ilgilenen arkadaş ve Müşteri Hizmetlerine mail atmama rağmen herhangi bir geri dönüş yapılmamıştır.

İbrahim 29 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim20 Şubat 2013

    İlgili ürünün Değişim ve iade şartları gayet iyi bir şekilde incelenmiştir.Hepsiburada.com un verdiği cevaptan anlaşıldığı üzere tek problem ayakkabının tabanın silinerek göndeirilmesi gerektiğidir.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın İbrahim T, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön