23 Nisan 2013

Hepsiburada.com Kusurlu Ürün Gönderdi!

10. 02. 2013 tarihinde vermiş olduğum siparişlerden 2 tanesinde sorun çıktı. Bunlardan bir tanesi Canon PowerShot A810. Diğeri ise Oral-B Şarjlı Diş Fırçası Vitality 3D White D12. Fotoğraf makinesini açtığımda eksik aparatlarının olduğunu farkettim ve 2 gün içerisinde eksik ürün aparatı formu doldurdum.

Eksik aparatlarımın temininin aksi takdirde ürünün iadesini talep ettim. 2. 5 ay geçti ve hala bana bu konuda dönüş yapılmadı. Şarjlı diş fırçası ise bozuk çıktı. Ürünü 3-4 gün sonra geri yolladım. Ürünü yetkili servise yönlendirdiklerine dair bir mesaj aldım. Yetkili servis ise sadece tedarikçi olduklarını ve sorumluluğun D-Markette olduğunu söyledi. D-Marketi yaklaşık 10 kez aradım, sonuç yok.

Ali 46 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Nisan 2013

    Sayın Ali K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön