29 Mart 2013

Hepsiburada.com Kullanılmış Ürün Gönderip Değişim Yapmadı!

17/03/2013 tarihinde hepsiburada.com internet sitesinden philips marka buhar kazanlı ütü siparişi verdim. Ürünü kargodan teslim alıp kontrol etmek için paketini açtığımda ürünün daha önce kullanılmış (buhar kazanı içeriside bir miktar su vardı) ve özensiz bir şekilde paketlenmiş olduğunu gördüm.

Daha sonra ürünün yenisinin gönderilmesi ile ilgili hepsiburada.com a gerekli bildirimi yaptım. Bugün cep telefonuma gelen mesajda ürünün para iadesi yapıldığını öğrendim. Ürünü tekrar almak istediğimde 449 tl olduğunu gördüm. Ürünü 399 tl'ye almıştım. Para iadesini kesinlikle kabul etmeyeceğim. Bu kadar müşterisini düşünmeyen bir firmayla bir daha asla alışveriş yapmayacağım.

Buğra 77 Okunma

Cevaplar

  • Buğra31 Mart 2013

    Sorunum çözülmemiştir. gerkirse tüketici hakem heyetine başvurup aldığım ürünü yenisiyle değiştireceğim. İade ettiğim ürünü daha pahalıya satıp bana da para iadesi kabul etmememe rağmen para göndermekle olmuyor bu işler. Satın aldığım ürünün yenisini alana kadar peşinizi bırakmayacağım.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın Buğra Nuri E, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön