02 Ağustos 2016

Hepsiburada.com Kullanılmış Ayrıca Yazılımsal Hatalı Telefon Gönderimi.

Bu zamana kadar Hepsiburada.com dan onlarca sipariş verdim. Hemen hemen hiç birinde pek bir sorun çıkmadı. Telefon, bilgisayar, tablet ağırlık her türlü ihtiyacımı bu siteden karşılıyordum. 29.07.2016 tarihinde patronuma verdiğim tavsiye doğrultusunda telefon aldık Sony Xperia M4 Aqua modelini 822 TL karşılığında telefon kabı ve kırılmaz cam ekranıyla birlikte sipariş verdim. Sipariş elime ulaşana kadar çok zorluk çektik. Elime ulaştığında ise kutusu yıpranmış bir şekilde elime ulaştı. İnanın kutusunu patrona göstermeye utandım. Kutu açılımından sonra telefonu açtım ve kendi kendine kapanıp açılmaya başladı. Sonra Hepsiburada.com'un müşteri hizmetlerini aradım teknik servisi arayın dediler. Aradım Sony Mobile teknik servisini telefonu servise yollayın onlar rapor tutsunlar dediler. Ürünü aldığım ikinci gün sorunlar tekrar devam ederken benimle ilgilenilmedi iade talebi gönderdim.

Tamer 91 Okunma

Cevaplar

  • Tamer07 Eylül 2016

    Hizmetinizden zerre kadar memnun kalmadım. Hâla telefonumla uğraşıyorum sayenizde. 1 ayı geçti telefonu kullanamadım.

  • Tamer03 Ağustos 2016

    Ürünü iade talebiyle Hepsiburada'ya gönderdim. Bana ürün paketi açılmış iade yapılamaz diye mesaj geldi. Yahu akıl mantık var mı bu mesajda o paketi açmadan telefonun sorunlu olup olmadığını nereden anlayayım ben? Davamı da açıyorum yapılan terbiyesizlik. Bundan önce yaptığım onlarca alışverişte haram olsun. Tüm sosyal medya araçlarından da şikayetimi dile getireceğim. Başkalarıda sizden alışveriş yapıpda pişman olmasın. Millete beni mahcup ettiniz. Allahta sizi etsin.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Ağustos 2016

    Sayın Tamer S. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XBI-542-75183 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön