04 Ocak 2016

Hepsiburada.com Koşulsuz İade Hakkı Nerede Kaldı?

62105907 sipariş numaralı alışverişimde, ekran kartı aldım. Almış olduğum ürünü bilgisayarıma taktığımda uyum sorunu yaşadım. Koşulsuz İade hakkımı kullanıp ürünü orijinal kutusunda, herhangi bir bozukluk olmadan geri gönderdim.


Ekran kartını kutusundan çıkartıp denediğim için, cihazın ve kutunun deforme olduğunu, öyle bir hakkımın olmadığını, geri iade gibi bir durumun olmayacağını söyleyip ürünü bana geri gönderdiler. O zaman kardeşim oraya niye ürün iadesi diye bir şey koyuyorsunuz. Müşterileri kandırıyorsunuz. Olmaz olsun sizin gibi firma!

Serkan 326 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Ocak 2016

    Sayın Serkan Y. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde APN-346-93072 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön