19 Şubat 2013

Hepsiburada.com Klonlanmış Cep Telefonu Satıyor!

Hepsiburada.com güvenilir bir alışveriş sitesi diye 20671861 sipariş numaralı 4 yıl önce LG KG320 cep telefonu satın almıştım 4 yıl önce satın aldığım cep telefonu bugün klonlanmış IMEI kodu var yani BTK tarafından kayıt altına alınmamış telefon.Hepsiburada.com sitesinden aldığınız cep telefonları ile yurtdışından getirdiğini cep telefonlarının hiçbir farkı yok anlamına gelmektedir.


Tek IMEI koduyla birkaç telefon sattığı anlamına gelmektedir.Bunu kendilerine bildirdiğimde ilgilenilmeyip bizim sonumuz değildir gibi cevapla karşılaştım.Kaçak telefon satan birinden aldığım telefonla Hepsiburada.com sitesinden alınan telefonun hiçbir farkı yok ve sattıktan sonra ilgilenmiyorlar.

Ali 76 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Ali İhsan S, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön