14 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Kitap Kulübü Hediye Çekimi Kullanamıyorum!

62372279nolu kitap siparişimle kazanmış olduğum 10 TL Kitap kulübü hediye çekimi kullanamıyorum. Zira 19 Nisan 2013-20 Mayıs 2013 tarihlerinde kullanılması gereken UEVM196873 numaralı hediye çekimin altındaki ibare aynen şöyle ''Durum: Onay bekleyen çek, sipariş kapağında aktif hale getirilecektir.'' Ama ne sipariş kapağında ne de eski siparişimin kapağında aktif hale gelmiyor.


Durumu müşteri hizmetlerine mesajla ilettim dönen olmadı. Telefonla hepsiburadaya ulaştım, durumu anlattım, ilgilenip çözeceklerini söylediler ilgilenen olmadı.


Hediye çekim yakında geçerlilik tarihini geçirince mi ilgilenecekler acaba. 10 TL den geçtim müşteri hizmetlerinin duyarsızlığı,bu duruma düşürülmüş olmak insanın gücüne gidiyor.

Muhammet 28 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Sayın Muhammet K Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın Muhammet K Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön