13 Haziran 2016

Hepsiburada.com Kırık Ürün Gönderdiler!

Hepsiburada.com'dan sipariş ettiğim kahve makinesi haznesi kırık olarak elime ulaşmıştır. O hazne o kadar paketlemeye rağmen kırılabilmesi için kutunun da az da olsa zarar görmesi gerekir. Fakat kutuda en ufak bir çizik veya katlanma söz konusu değildir. Müşteri hizmetlerini aradığımda onlardan bu hasarlı ürünü geri yollayıp aynı ürünün sağlam olanını istememe ve eğer kendim kırsaydım bu isteğim doğrultusunda benim hiçbir çıkarımın olmayacağını açıklamama rağmen ilgilenilmedi.

Kargodan tutanak gerek fakat cumartesi olduğu için şube ile görüşme şansım olmadığından ürün elimde kırık olarak kaldı. Kargo şirketini de aradığımda kutunun sağlam olması durumda imkansız olduğunu hafta sonu olmasaydı şubeye hem ürünü hem kutusunu götürdüğümde tutanağın mümkün olacağını bildirdiler. Teorim bu sitenin daha önce iade edilen ürünlerde indirim yaparak bu şekilde satabildiğini satmak.

Esra 29 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Haziran 2016

    Sayın Esra S. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AQN-135-63526 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön