10 Şubat 2016

Hepsiburada.com Kırık Gelen Ürünün İade Alınmaması!

Hediye aldığım elektrik süpürgesini dün teyzem teslim almış. Kutu dışarıdan sağlam görünüyormuş, darbe almamış ya da deforme olmamış. Akşam kutuyu açıp makineyi kullanmak istediğimizde bazı yerlerinin kırık olduğunu gördük. Hepsiburada iade için hasar tespit raporu istiyor. Kargo firmasıyla görüştüm ama artık tutanak tutamayacaklarını söyledi onlarda. Şu an mağdur durumdayım Hepsiburada gibi bir firmanın çözüm üretememiş olmasına şaşırdım açıkçası. Hepsiburada'nın müşteri memnuniyeti diye bir şeyi yok bir çözüm üretmiyorlar sadece kargocuların insafına kalmış durumdayım. Ürünümü iade almazlarsa bir daha asla bu siteden ürün satın almam.

İbrahim 24 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim12 Şubat 2016

    Hala hasar tespit tutanağı istiyorlar. Muhtemelen daha önce iade olan kırık ürünü kargolamışlar. çünkü kutunun dışında herhangi bir deforme yok. Yazıklar olsun hiçbir çözüm üretmiyorsunuz. İnsanları mağdur ediyorsunuz. Bir daha asla sizden alışveriş yapmayacağım.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Şubat 2016

    Sayın İbrahim Ç. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CJP-965-61707 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön