20 Temmuz 2013

Hepsiburada.com Kırık Gelen Ürün İade Alınmıyor!

Hepsiburada.com firmasından internet üzerinden önce bir şifonyer aynası aldım. Ayna kırık geldi. Paketi tam açmadan bantladım ve müşteri hizmetlerini aradım. Form doldurun dediler ve onay kodu verdiler. Ürünü kargoya götürdüm ama sistem onaylamıyor denilince 6 gün kargoda ürün bekledi. Sonra bir mesaj geldi iade kabul edilmedi diye. İtiraz ettim tekrar onay kodu verdiler. Tekrar kargoya başvurdum ürün gönderildi dediler.


Üç haftadır beklediğim ürün meğer hala kargodaymış. Durumu defalarca hem şirkete hem kargoya ilettim, telefonla 20 defa anlattım, mesajlar attım ama geri dönüp bilgi veren yok ve kırık ürünüm hala kargoda gönderilmeyi bekliyor. Burada benim suçum ne? Neden mağdur ediliyorum şikayetçiyim.

Hacı 969 Okunma

Cevaplar

  • Hacı23 Temmuz 2013

    Kimse Hepsiburada.com firmasından birşey almasın.Ürün istediğiniz gibi gelirse tamam ama bir de kusurlu gelirse yandınız.Onu geri almamak için psikolojinizi bozmak pahasına sizi uğraştırıyorlar.Kimseye bu siteyi tavsiye etmiyorum.Hatta mümkünse netten alışveriş yapmayın .Kişisel görüşüm.Daha önce tekzen firmasından bir kazık yedim.Hepsi burada ikinci oldu.Üçüncüden Allah korusun...

  • Hacı20 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz 0088355716 Nolu Siparişinizdeki Alpino Aspendos Şifonyer Aynası Ürününüz İçin Yapmış Olduğunuz Arıza Talebinizi Kabul Edilmemiştir. Teşekkür Ederiz. Hepsiburada.com ....................................................................................Sorunun çözümü sürecinde yaşanan gecikmeden dolayı samimiyetimizle özür dileriz. 03.07.2013 tarihinde verilen 1200048546 kargo kodunun geçerlilik süreci 13.07.2013 tarihinde dolmuş görünmektedir. Bu nedenle size yeni bir kod verilmesi talep edilmiştir. Kod geldiğinde hemen size ileteceğiz ve 4449999 u arayarak ürünün evinizden alınmasını sağlayabilirsiniz. Sizi kısa süre içerisinde bilgilendireceğiz. ............................................................................................ iki mesajı hotmail adresime geldiği gibi yayınlıyorum.sizce ne demek istiyorlar?

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Temmuz 2013

    Sayın Hacı Ömer D, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön