24 Haziran 2016

Hepsiburada.com Kendinden Kaynaklanan Hatanın Bedelini Tüketiciye Çıkartıyor!

Bu siparişimde modelux seri 5 li şeffaf bot kutusu aldım. Gerçek fiyatı 59 TL benim aldığımda kampanya mevcuttu %30 indirimde aldım. Bir de belirli bir tutar üzerinde alışveriş yaparak banka kampanyasından faydalandım. Ürünün 3 tanesinde kırık mevcut. Hepsiburada.com müşteri hizmetleri ile görüşmemde güya mağdur olamamak adına ürünü iade etmemi söylüyorlar. Halen satıştaki bir ürün neden değişim yapılmaz. Peki ben ürünü iade ettiğimde bana % 30 indirimli olan 41 TL'den verecekler mi. Tabi para iadesi yapacakları için banka bana 30 TL'lık verdiği puanı geri alacak. Peki bunun mağduriyetini gideriyorlar mı? Tabi ki de hayır. Ürünün değişimini talep ediyorum.

Onur 202 Okunma

Cevaplar

  • Onur27 Haziran 2016

    Değşim gibi bir prosüdürlerinin almadığı sadece iade alacaklarını belirtiyorlar. Eğer bu firmadan belirli bir banka kampanyasından yararlandıysanız iade etme şansınızın olmadığını bilin. Ya bütün ürünleri iade edeceksiniz, ya da tek ürün alacaksınız ki sorun olmayacak. Bankadan kazandığınız 50 TL ise 40 TL'lik ürünü iade ettiğinizde bir de 10 TL zarar edersiniz.

  • Onur26 Haziran 2016

    Sorunu çözmediğiniz için buradan yazıyorum ya. Oradan ne yazarsam yazıyım cevabınız iade edin. Siz ayıplı mal satıyorsunuz ve iade ederek beni 2 kere mağdur edeceksiniz. O ürünü iade etsem birinci aynı fiyata alamayacağım. İkincisi kazandığım banka kampanyasından olacağım. Sizin öneriniz siz iade edin biz size 41 TL verelim. Daha sonra siz aynı ürünü 59 TL alın ve banka kampanyasından kazandığınız 30 TL'de yansın. Değişim yapmamak başka bir dolandırıcılık olsa gerek. çünkü o fiyata (59 TL) ye almazdım ben ürünü. Kampanya yaptınız ben 41 TL'ye aldım. Değişim yapmayarak kampanyasız fiyattan almaya yönlendiriyorsunuz. Buradan sonuç alamazsam tüketici hakem heyetine başvuracağım.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Haziran 2016

    Sayın Onur U. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MGC-982-85442 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön