29 Mart 2013

Hepsiburada.com Kendi Hatalarından Kaynaklanan İkinci Siparişi İptal Etmiyorlar!

Hepsiburada.com dan 3 adet Çeyrek Altın aldım, 3d secure ile ödeme yapmak istedim ödeme esnasında hata oluştu mesajı verdi, daha sonra sipariş sayfasına baktım sipariş gözükmüyor.
Altınların alınmadığını düşünüp 3 adet daha sipariş verdim, bunuda alınca siparişlerim sayfasında iki alımda çıktı.


Birinci siparişin kodu: 52236959 ikincisinin ise:61585430 olmuş. Kendi sistemlerindeki hatalarından dolayı iki kez sipariş vermiş oldum, iptal ettirmek için aradığımda altın siparişi olduğu için iptal etmeyeceklerini belirttiler. Böyle mantıksız bir çalışma nasıl olur anlamıyorum.

Mehmet 50 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet30 Mart 2013

  Teşekkürler, problem halloldu :)

 • Hepsiburada.com Temsilcisi30 Mart 2013

  Sayın Mehmet A, Sorununuz 29.03.2013 tarihinde çözüme ulaştırılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Mehmet29 Mart 2013

  İkinci siparişim olan 61585430 nolu siparişi iptal ettirmek istiyorum, müşteri hizmetleri mesajlara günlerce cevap vermiyor, telefonlarını aradığımda ise en az 10 dk bekliyorum.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi29 Mart 2013

  Sayın Mehmet A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön