14 Şubat 2013

Hepsiburada.com Kaybolan Bilgisayar!

Hepsiburada.com'dan 14/01/2013 tarihinde 33372313 sipariş numarası ile almış olduğum DELL marka bilgisayarı klavye arızası nedeni ile hiç kullanmadan onarım için gerekli formları doldurduktan sonra hepsiburada.com'a geri gönderdim.

Bir süre sonra hepsiburada.com'dan ürünümün tamir edilip geri gönderildiğine dair bilgilendirildim ve kargo teslim edildi.

Ancak, gelen ürün başka bir kişiye ait Lenovo marka eski bir bilgisayardı. Kendileri ile görüştüğümde DELL marka bilgisayar yerine farklı bir kişiye ait farklı bir bilgisayar gönderildiğini belirttim. Aradan bir ay kadar bir süre geçmiş olmasına rağmen ne bilgisayarımın nerede veya kimde olduğuna dair tarafıma en ufak bir bilgi verilmemiştir.

Aslıhan 71 Okunma

Cevaplar

 • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Mart 2013

  Sayın Aslıhan K, Sorununuz 18.03.2013 tarihinde çözüme ulaştırılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Aslıhan09 Mart 2013

  Bugün 9 Mart 2013 ve 14 Ocak 2013 tarihinde aldığım bilgisayardan hala bir haber yok. Geçen gün yaptığım görüşmede kendisinin yetkili olduğunu belirten Selman Bey bilgisayarımı bulamadıklarını ve en geç 8 Mart Cuma günü beni arayacaklarını söylediler ama hala ne arayan var ne soran. Siz siz olun bu şirketten sakın alışveriş yapmayın. Artık son çarem yargıya başvurmak. Pazartesi savcılığa başvuracağım.

 • Aslıhan03 Mart 2013

  Bu şirket hizmet konusunda kendişi aştı artık. 14/01/2013 tarihinde 33372313 sipariş numarası ile alınan bilgisayar tarih 3 Mart 2013 olmasına rağmen hala bilgisayarımı bulamadı. En son cuma günü yaptığım görüşmede bilgisayarımın başka bir kişiye gönderildiğini, bulup geri göndereceklerini söylediler. Benim sıfır olarak aldığım bilgisayarı başka biri kullandıktan sonra bana geri göndermeyi teklif ettiler. Böyle bir saygısızlık olabilir mi? Kendi sitelerinde 20 gün içerisinde arıza/iade/değişim işlerinin bitirileceğini belirtiyorlar fakat 2 aydır hala bir gelişme yok. En azından paramı iade edin artık. Bu kadar vurdum duymazlık fazla oldu.

 • Aslıhan19 Şubat 2013

  Bu şirket iyice küstahlaştı. Sürekli bilgi verileceği söylenip sadece en kısa sürede çözüleceği söyleniyor. Bu saçmalığa bir son verilmesi gerekiyor artık. Bilgisayarımın nerede olduğuna dair en ufak bir haber yok hala. Talebimle ilgili inceleme yapılıyor mu bilmem ama bana verilen herhangi bir somut bilgi yok.

 • Aslıhan16 Şubat 2013

  Bana e-posta yolu ile bilgilendirme yapıldığı söylenmiş. Fakat e-postada yazan tek şey sorunun çözümü için gerekli birimlere haber verildiğidir. Ürünümün nerede ve ne durumda olduğuna dair halen en ufak bir bilgilendirme yapılmamıştır.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Şubat 2013

  Sayın Aslıhan K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön