21 Eylül 2013

Hepsiburada.com Kasıtlı Olarak Yanlış Ürün Gönderdi!

Hepsiburada.com'dan Logitech Mobile Traveler 15.6" Siyah Notebook Çantası + Logitech® M185 Kablosuz Mouse sipariş ettim ancak kutuyu açtığımda beni karşılayan çanta oldukça kalitesiz, bedava verseler almayacağım başka marka bir çanta.


Buradan defalarca kere alışveriş yaptım, böyle bir mantıksız işle ilk kez karşılaşıyorum. Beni ve bu ürünü almak isteyen diğer insanları bu şekilde kandırmaya hakkınız yok. Çantamın Logitech olanı ile değiştirilmesi için Mause ve çantayı size geri gönderiyorum, eğer yanlış ürün tespiti yapamazsanız(!) ve iade yoluna gidip beni başınızdan atmaya kalkarsanız ürünün fotoğrafları ve fatura sureti ile birlikte hakem heyetine ve mahkemeye başvuracağımı da bilmenizi isterim.

Muhammed 164 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed25 Eylül 2013

    hb.com her zamanki gibi işin kolayına kaçtı,ürün bedelini iade etti,müşteri memnuniyeti namına birşey yok sizde,halbuki hatanızı kabul edip doğru ürünü yollamanızı beklerdim,sizi şikayet edeceğim..

  • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Eylül 2013

    Sayın Muhammed Ö. Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön