25 Şubat 2013

Hepsiburada.com Kargoda Kırılıp Akmış Reçeli Orijinal Kutusuyla Bize Yollayın Diyorlar!

Hepsiburada.com'dan iki adet dağ çileği aldım. Reçellerden biri kırılmış. Kargo şirketi kurumun kapısındaki görevliye altından sızan bir halde kargoyu bırakıp kaçtı. Ne yapmam gerektiği ile ilgili olarak ticaret yaptığım siteye yazı yazdım. Onlar cevabı ise format cevap olan ürünü adresimize iade ediniz.


Halbuki bu reçel kartonun altından sızdırdığı için çöpe attım. Olayla alakalı cevap değil. Birde orijinal ambalajı ile yollayın diyor. Yani kırılmış şişe ve altından etrafı batıran kutu içinde yollayın demek istiyor. Şikayetleri okumadıklarını zannediyorum.

Duran 73 Okunma

Cevaplar

  • Duran26 Mart 2013

    Sorun çözülmüşmüş. Olan bana olduktan sonra. Ürün ile ilgili yaptığım yorumu bile olumsuz olduğu içindir yayımlamadılar. Bunlar tüccar değil. Ayrıca zarar yine bana yazıldı. bu saatten sonra bu firmadan alışveriş yapmam.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın Duran G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön