11 Şubat 2015

Hepsiburada.com Kargo Süresi Doldu Ama Hala Kargoya Verilmedi

Hepsiburada.com'dan dün 24 saat içinde kargoya da ibaresine güvenerek hediye olarak almış olduğum ürünlerden önemsiz olan kargoya verildi asıl verilmesi gereken 24 saat dolmuş olmasına rağmen hala kargoya verilmedi.

Dün akşamdan beri paketleme işlemi yapılıyor yazıyor İnternet sitesinde. Müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede 24 saat doldu hala verilmedi dedim paketleniyor dedi o dün akşamdan beri yazıyor dedim, bekleyin bugün verilir dedi. Ancak 24 saat içinde verilmediği için ben mağdur oldum, bu durumu düzeltecek herhangi bir şey yapılmadı.

Suleymen 1.312 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Şubat 2015

    Sayın Selçuk K. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde DCE-890-86880 no'lu kayıt açılmıştır. Bu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön