31 Ekim 2016

Hepsiburada.com Kargo İşlemlerinde Sorun Var, Müşteri Hizmetleri Tarafından Doğru Bilgi Verilmedi!

03.10.2016'da 2499*** sipariş numaralı siparişin 19.10.2016'da elimde olması gerekirken siparişin hala elime ulaşmadı. Kargo bilgilerinde 18.10.2016'da taşıma belgesinin düzenlendiği gözükmesine rağmen bu tarihten sonra kargoyla ilgili herhangi bir işlemin gerçekleştirilmediği, konuyla ilgili Hepsiburada.com müşteri hizmetlerini defaten aramama rağmen hala tarafıma bir dönüş olmadı.


31.10.2016'da Hepsiburada.com müşteri hizmetlerini aradığımda yine aynı bugün içinde bilgilendirileceksiniz cevabı almam üzerine siparişin iptal edilip ücretin tarafıma iadesinin talep ettim. Siparişin iptal edilemeyeceği durumun tedarikçi firmaya iletileceği söylendi. Hepsiburada.com'un ürün takibi ve müşteri memnuniyeti konusunda eksik olduğunu düşünüyorum.

Ufuk 503 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sayın Ufuk Y. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HUM-755-77799 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön