01 Eylül 2014

Hepsiburada.com Kargo Hizmeti Vermiyor

Bayram tatilinden önce hızlı gelsin diye 10 TL kargo parası verip aynı günde teslim siparişimi verdim. Sonra ne arayan oldu ne soran. Bilgi istediğimde önce siparişin teslim edilmediğini söylediler, telefonlarım devam edince bir hafta sonra da araştırdıklarını. Sonunda siparişimi apartmanda herhangi bir komşuya bırakıp gittiklerini komşunun kendi çabalarıyla beni bulması sonucu anladım.


Bunun 10 TL'lik kargo hizmeti olmadığını tam tersine siparişimin tamamen kaybolmamasının şans olduğunu söylediğimde umursamadılar. Kargo paramı geri vererek telafi etmelerini istedim, özür dilemekle yetindiler. Bu, müşteriye karşı kaba bir hizmet anlayışı ve bir daha asla bu siteden alışveriş yapmam.

Nil 140 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi01 Eylül 2014

    Sayın Nil K, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FEB-288-22574 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön