25 Mart 2014

Hepsiburada.com Kapağı Sorunlu Fırın Göndermiş

01.01.2014 tarihinde babam için Hepsiburada.com sitesinden "ICF 6016 Ankastre Fırın" sipariş ettim. Ürün geldi, servis gelip kurdu. Ama servis gittikten sonra fark ettik fırının kapağında sorun var. Servisi çağırdık geldiler. Kapağının değişmesi gerektiğini, ama ellerinde şu an parça olmadığını ve fabrikadan isteyeceklerini söylediler.


O gün bu gündür bekliyoruz, hala gelecek. Defalarca aradık. Fabrikanın parça göndermediklerini, gerekirse bizim de aramamızı söylediler. Ama verdikleri numaradan kimseye ulaşamıyoruz. Hepsiburada.com'u aradım şikayetimi bildirdim ilgilenileceği söylenildi, ama bir sonuç alamadık. Yakında Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım. Hakkımı yasal yollardan arayacağım.

Faruk 87 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Mart 2014

    Sayın Faruk A, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FFM-808-65839 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön