11 Aralık 2013

Hepsiburada.com Kampanya Ürünlerinde Anlık Fiyat Değişikliği Yapıyor!

İkinci kez aynı olay başıma geliyor. Hepsiburada.com internet sitesinde ayakkabı almak istiyorum. Sepetime ekliyorum, sonrasında öğleye doğru kredi kartı bilgilerimi girmek için tekrar siteye giriyorum, birincisinde kampanya bitmişti. (1 haftalık uğraş sonunda hediye çeki ile düzelttiler olan telefon faturasına oldu).


İkincisinde ise 2 saatte % 30 zam geldi (stoktaki miktar aynı olmasına rağmen) Bu kadar saçma bir kampanya değişikliği olamaz.


Fatih Terim'e verilen parayı bu şekilde çıkaracaklar herhalde. Bu kadar ticari adaptan uzak olunmaz. Bugün mail attım öğleden önce herhangi bir zahmette bulunup geri dönen olmadı. Ama bize müstahak hala deli gibi alışveriş yapan insan var.

Ali 67 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi12 Aralık 2013

    Sayın Ali S, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Ali11 Aralık 2013

    Müşteri hizmet yetkililerinin yoğunluğundan dolayı!!! cevap veremiyorlar bu sebepten dolayı mağduriyetimin giderilmesini beklerken sepetimde olan iki ürün sepetimden çıkarılmış. Hepsiburada.com sitesinin çalışma anlayışını ve müşteri memnuniyetini beğenmiyorum. Bu saatten sonra mağduriyetimin giderilmesini vs beklemiyorum. Sadece üyeliğimin iptal edilip vermiş olduğum kişisel bilgilerim silinmesini talep ediyor ve hepsiburada.com dahil bu gruba ait hiçbir şirketten mail, mesaj ve arama almak istemiyorum. Eğer bilgilerimin silinmemesi ve bu şekilde mail almam durumunda savcılığa suç duyurusunda bulanacağımı sizlere buradan beyan ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön