23 Şubat 2013

Hepsiburada.com İstediğim Ürünü Göndermiyorlar!

Eskiden beri bu siteyi kullanırım, 09.02.2013 tarihinde eşime 250084** ürününü satın aldım. 14.02.2013 tarihinde eşim ürünü teslim almış. Akşam geldiğimde istediğim ile alakası bile olmayan bir saat gördüm. Saati değiştirilmek üzere iade ettim.


Biz doğru ürünü beklerken dün firmadan 315TL para iadesi yapılmıştır diye mesaj geldi. Hemen müşteri temsilcisini aradım ve neden para iadesi yapıldığını sordum, not aldılar. Bu gün de iade dışında bir şey yapamıyoruz diye mesaj gönderdiler.Şuan aynı ürünü 429TL'ye satıyorlar. Satılan ürünü göndersinler.

M. 52 Okunma

Cevaplar

 • M.21 Mart 2013

  Sayın yetkili, Bugün bir mesaj geldi iade/değişim yapamıyoruz diye. Parayı söz verdiğiniz gibi iade edecek misiniz? Param yarın iade edilmez ise haftaya kanuni yoldan paramı almak için gerekli işlemleri yapacağım. Kimsede hakkım kalmamalı. Saygılarımla.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi16 Mart 2013

  Sayın M. Mert Ö, İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • M.16 Mart 2013

  Hepsiburada'dan yine eposta geldi derler ki; "Siparişinizde iade Alınan ürünün stok kodu SASJC0112090 olmasına rağmen yeni oluşturduğunuz ürünün stok kodu SASJC0112079'dur bu sebepten dolayı aradaki fark iadesi ödenememektedir." Ürün aynı olmasına rağmen stok numarasını değiştirip çamura yatıyorlar. Ürün "Just Cavalli R7253277515 Kadın Kol Saati" dir, almadan önce de sonra da teyit edilmiştir mesajlar ve epostalar ile de sabittir.

 • M.15 Mart 2013

  Hepsiburada dedi ki; 82697247 nolu siparişinizde yanlış gönderilen ürünü tekrar sipariş vermeniz durumunda ilk aldığınız fiyat üzerinden işlem yapılacaktır. Gittim aynı ürünü sipariş ettim 429TL ye, sonra aradaki farkı yatırın dedim dediler ki; değerli müşterimiz fiyat farkı yansıtılamamaktadır saygılarımızla. Bu ne demektir?

 • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Şubat 2013

  Sayın M. Mert Ö. Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Şubat 2013

  Sayın M. Mert Ö. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön